UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

Variklių padai

Plačiau

Įvairių naujų variklių padų dabar prieinamas standartas, apimantis ir metrinių variklio korpuso dydžius nuo 63 iki 280- naudojami įvairiems įrenginiams, įskaitant oro vėdinimo įrenginius, ventiliatorius, transporterius, kompresorius, siurblius ir pan. Jei pavaros diržą periodiškai reikia koreguoti , siekiant kompensuoti nusidėvėjimą, temperatūros pokyčių, arba tiesiog diržo patempimą netrukus po įdiegimo, mūsų variklių padais galima supaprastinti procesą ir sumažinti prastovos laikotarpį. Laisvos pavaros diržai, grandinės, ar trinties diskai gali sukelti pagreitintą nusidėvėjimą , o taip pat sumažinti veiklos efektyvumą ir perduodamą galia. Jie gali būti lengvai integruoti į mazgus, reikalaujančius papildomai vibracijos izoliacijai naudojant stovus ir išsaugoti aukščiausio lygio vibracijos izoliacija naudojant pastatuose, ligoninėse oro šalinimo įrenginiuose ir tt
Visas variklių padų rėmas pagamintas iš storasienio cinkuoto plieno be suvirinimo elementų ilgalaikio atsparumo korozijai. Kompaktiškas dizainas gali būti naudojamas su visų gamintojų tipų varikliais ir suteikia ilgalaikę ekonominę naudą, lyginant su "senojo modelio"skardiniais slankiojančių sistemų padais.
Dėl optimalaus pasirinkimo tiek ir dėl dizaino vartotojams siūlome standartines dviejų plokščių padus bazės tipam (MB) variklių rėmus 63-132.
 

 

Tepalų pasirinkimasLiteratūra

 
Variklio padų paieška

Galima paieška pagal variklio pado tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Variklio pado tipas
210
270
340
430
490
Pažymėkite variklio pado tipą.
Gamintojai