Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Variklių padai

Plačiau

Įvairių naujų variklių padų dabar prieinamas standartas, apimantis ir metrinių variklio korpuso dydžius nuo 63 iki 280- naudojami įvairiems įrenginiams, įskaitant oro vėdinimo įrenginius, ventiliatorius, transporterius, kompresorius, siurblius ir pan. Jei pavaros diržą periodiškai reikia koreguoti , siekiant kompensuoti nusidėvėjimą, temperatūros pokyčių, arba tiesiog diržo patempimą netrukus po įdiegimo, mūsų variklių padais galima supaprastinti procesą ir sumažinti prastovos laikotarpį. Laisvos pavaros diržai, grandinės, ar trinties diskai gali sukelti pagreitintą nusidėvėjimą , o taip pat sumažinti veiklos efektyvumą ir perduodamą galia. Jie gali būti lengvai integruoti į mazgus, reikalaujančius papildomai vibracijos izoliacijai naudojant stovus ir išsaugoti aukščiausio lygio vibracijos izoliacija naudojant pastatuose, ligoninėse oro šalinimo įrenginiuose ir tt
Visas variklių padų rėmas pagamintas iš storasienio cinkuoto plieno be suvirinimo elementų ilgalaikio atsparumo korozijai. Kompaktiškas dizainas gali būti naudojamas su visų gamintojų tipų varikliais ir suteikia ilgalaikę ekonominę naudą, lyginant su "senojo modelio"skardiniais slankiojančių sistemų padais.
Dėl optimalaus pasirinkimo tiek ir dėl dizaino vartotojams siūlome standartines dviejų plokščių padus bazės tipam (MB) variklių rėmus 63-132.
 

 

Tepalų pasirinkimasLiteratūra

!!! 
Variklio padų paieška

Galima paieška pagal variklio pado tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Variklio pado tipas
210
270
340
430
490
Pažymėkite variklio pado tipą.
Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku