Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Apie mus

UAB „DAGMITA” – įkurta 2000 m. Kaune, suvienijus asmenis, turinčius ilgametę darbo patirtį techninių sprendimų priėmimo srityje. Įmonės pagrindinė veikla - didmeninė prekyba pramonės įrenginių, bei žemės ūkio technikos atsarginėmis dalimis.

Turėdama padalinius Kaune,Vilniuje ir Klaipėdoje, bei naudodama ilgametę darbo patirtį, bendrovė sugeba tinkamai įvertinti įmonių poreikius, greitai ir efektyviai vykdyti užsakymus. Importuodama didžiąją dalį siūlomos plataus asortimento produkcijos tiesiai iš pasaulyje pripažintų gamintojų, įmonė gali užtikrinti aukštą kokybę, konkurencingą kainą, pačius trumpiausius pristatymo terminus.
UAB "Dagmita" darbuotojų komanda - tai įvairių sričių specialistai, turintys profesionalų požiūrį į darbą, panaudodami savo žinias ir įgūdžius padeda spręsti iškilusias problemas, teikia kvalifikuotas konsultacijas produktų parinkimo, naudojimo ir montavimo klausimais.

UAB „Dagmita“ pagrindinis siekis - nuolat gerinant teikiamų paslaugų kokybę, užtikrinti sėkmingus, abipusiai naudingus ir ilgalaikius ryšius su visais jos partneriais ir klientais.

 

Pagrindinės produktų grupės:

*Guoliai
*Guolių dalys
*Riebokšliai
*Diržai
*Skriemuliai
*Grandinės,grandinių dalys
*Žvaigždutės
*Transportinės juostos
*Transmisijos detalės
*Pneumatika
*Spec.paskirties produkcija
*Įrankiai
*Sevisas
*Tepalai,alyvos ir tepimo sistemos
*Pramoninė chemija,hermetikai,silikonai,klijai

  

Patirtis, kokybė ir patikimumas - mūsų sėkmės garantas.

Pasinaudokite mūsų bendrovės darbuotojų patirtimi sprendžiant iškilusias problemas.


Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku