UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

CHB reduktoriai

Plačiau


Nauja CHB motoreduktorių pavara buvo pagaminta Chiaravalli Trasmissioni firmos tam , kad atitiktų rinkos rekalavimus, vartotojų reikalavimu buvo pagaminti reduktoriai su tais pačiais matmenim ir nekeičiant esamų brėžinių, užtikrinant nepertraukiamą atsarginių detalių tiekimą. Chiaravalli suprojektavo šį naują produktą tobulinant ir įdiegiant geriausius techninius pakeitimus pasiūlant paprasčiausius taikymo būdus prie skirtingų montavimo konfigūracijų, kad galėtų siūlyti geresnį paslaugų lankstumą ir pristatymo laiką.
Nuo šių svarstymų, mes turime reduktoriaus ir variklio tvirtinima prie flanšo, kuris yra atskirtas nuo korpuso ir turi sandarinimą, vykdant pajungimą nėra galimybės pažeisti tepalo sandariklių kurie yra montavimo įėjimo flanše tuo atveju O-žiedas gali būti pašalintas.
Visi šoniniai montuojamieji dangteliai, sukasi aplink su kojomis ir turi O-žiedus vietoj tradicinių tepalo sandariklių. Šių dydžių 03-04-05 tvirtinimo kojos turi galimybę sukinėtis neišardžius jų., be to standartinės versijos su šoniniais montavimo flanšais gali būti montuojami ant abiejų pusių paprastais tvirtinimo varžtai. Reduktoriaus sraigtas turi ZI spiralinį profilį: su šiuo sliekraračio jungtimi mes gauname geresnį rezultatą mažėja trinties temperatūra.
Motoreduktoriai ir varikliai yra dažyti aliuminio dažais RAL 9022, siekiant apsaugoti jų detales nuo dilimo ir korpuso mikroįtrūkimų, kurie gali atsirasti pakilus darbiniam slėgiui liejinio viduje. CHTPC tikslieji motoreduktoriai (esantys ankstesniame CHM kataloge) taip pat gali būti montuojami su šio intervalo, kurio dėka galima išgauti pavaros santykis iki 1:300. Didesniems perdavimo santymiams išgauti galima naudoti dviejų sujungtų reduktorių mazgą taikant atitinkamą jungtį.

Produkto savybės:

• Variklio tvirtinimas prie flanšo, kuris yra atskirtas nuo korpuso ir turi sandarinimą, vykdant pajungimą nėra galimybės pažeisti tepalo sandariklių ,kurie yra montavimo įėjimo flanše tuo atveju O-žiedas gali būti pašalintas.
• Visi šoniniai montuojamieji dangteliai turi O-žiedus vietoj tradicinių tepalo sandariklių
• Šių dydžių 03-04-05 tvirtinimo kojos turi galimybę sukinėtis neišardžius jų.
• Standartinės versijos su šoniniais montavimo flanšais gali būti montuojami ant abiejų pusių paprastais tvirtinimo varžtai
• Reduktoriaus sraigtas turi ZI spiralinį profilį: su šiuo sliekraračio jungtimi mes gauname geresnį rezultatą mažėja trinties temperatūra.
• Motoreduktoriai yra dažyti aliuminio dažais RAL 9022, siekiant apsaugoti jų detales nuo dilimo ir korpuso mikroįtrūkimų kurie gali atsirasti pakilus darbiniam slėgiui liejinio viduje

Sukimo momentas- max - 8-490 Nm
Galia– 0,09- 4 kW;
Perdavimo santykis- – 7-2800;
 

 

Tepalų pasirinkimasLiteratūra

 
Reduktorių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Reduktoriaus matmenys

Reduktoriaus gabaritas (l)

Perdavimo santykis(i-)
Įrašykite reduktoriaus gabarito matmenį ir perdavimo santykį, arba dalį matmenų.
Gamintojai

Grįžti

 

Tipai CHB - CHB..P –CHBE-CHBE...P-CHBR..-CHBR...P-CHBRE..-CHBRE...P

Tepalų pasirinkimasLiteratūra