UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

Kampinis reduktorius

Plačiau

CHT-RB ir CHT-RP stačiu kampu diskai yra skirta pramoniniams taikymams, kai sukamasis galia turi būti perduodama tarp dviejų velenų statmenai vienas kitam. CHT-RB ir CHT-RP yra prieinamas daugelyje skirtingų dydžių, su 2 arba 3 išėjimai ir 1 / 1 - 1 / 2 - 1 / 3 pavaros perdavimo santykiu.

Teisė kampo nustatymas:
Toliau pateikiamose lentelėse nurodoma: Veleno skersmuo, perdavimo santykis, veleną, išėjimo velenai BC ar D ir sukimosi kryptis (žiūri į visą veleno iš) parinkimas tinkamo tipo kampas kampinė pavara yra ne tik perduoti klausimą apibrėžiant galią, reikalingą dėl RPM ir sukimo momentas turi būti. Jei taip pat reikia apibrėžti sąlygas, pagal kurias kampas kampinė pavara bus naudojamas. Apibrėžti veiklos sąlygas reikia atsižvelgti į faktorius skaičius, pavyzdžiui, apkrovos tipo veikimo ciklo (su pertrūkiais, nuolat), radialinis ir ašinis ant veleno galuose, maksimalus ir minimalus temperatūros, aplinkos sąlygų (pvz., dulkių ir purvo lygį) ir rūšis Alyvos naudojamos. Norėdami nuspręsti, tipo ir dydžio kampo kampinė pavara reikia, darykite taip.
1)Naudokite lentelės 2 apibrėžti tarnyba Factor dėl Jūsų prašymo.
2) Apskaičiuoti Nominalus galingumas (Pn); = Pe (Galia) x skalės vertės. Pn
3) Naudokite išvesties sparta ir vardinė galia (Pn) ir pasirinkite kampas įrankių dydį ir perdavimo santykis reikalinga jūsų paraišką.
4) Patikrinkite, ar radialinis ir ašinis apkrova pabaigoje pusiaukelė į poveikį patiriančio velenas neturi viršyti verčių, parodyta 1 lentelėje.
5) Įsitikinkite, kad darbinė temperatūra neviršija -20 ° C ÷ 80 ° C,
6) Jei reikia 1 / 2 arba 1 / 3 santykį, nenaudokite greičio multiplikatoriaus su įvesties daugiau nei 750 RPMand 500 aps / min santykis 1 / 2 ir 1 / 3, atitinkamai.
7) Jei įtaisas turi būti naudojamas labai dulkėtoje sąlygas, apsaugoti tepalo sandarinimo nuo tiesioginio sąlyčio su dulkių išvengti šlifavimo žalą, kuri gali sutrumpinti darbo laiką vienetas.

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 
Kampinių reduktorių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Reduktoriaus gabaritai
RB
RP
 
1/1
1/2
1/3
 

Įėjimo ašis(Ø)
Reduktoriaus tipas       Reduktoriaus perdavimo santykis(i-)
Pažymėkite reduktoriaus tipą,reduktoriaus perdavimo santykįlį ir įrašykite reduktoriaus įėjimo ašies diametrą,arba tik pažymėkite reduktoriaus tipą.
Gamintojai