Tegul Velykų rytas uždega Jumyse viltį ir tikėjimą. Lai gaivus šventinis džiaugsmas pripildo Jūsų širdis meile, sėkme ir darna.Sveikiname Jus ir nuoširdžiai dėkojame už sėkmingą bendradarbiavimą. UAB ” Dagmita” kolektyvas
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
UAB „Dagmita“ įgyvendina projektą „UAB „Dagmita“ technologinių ekoinovacijų diegimas“.
2020 12 01
Plačiau
Keičiasi UAB “Dagmita“ prekybos organizavimo tvarka
2020 07 31
Nuo rugpjūčio 3 d. keičiasi UAB “Dagmita“ prekybos organizavimo tvarka
Plačiau
Visos naujienos

Kampinis reduktorius

Plačiau

CHT-RB ir CHT-RP stačiu kampu diskai yra skirta pramoniniams taikymams, kai sukamasis galia turi būti perduodama tarp dviejų velenų statmenai vienas kitam. CHT-RB ir CHT-RP yra prieinamas daugelyje skirtingų dydžių, su 2 arba 3 išėjimai ir 1 / 1 - 1 / 2 - 1 / 3 pavaros perdavimo santykiu.

Teisė kampo nustatymas:
Toliau pateikiamose lentelėse nurodoma: Veleno skersmuo, perdavimo santykis, veleną, išėjimo velenai BC ar D ir sukimosi kryptis (žiūri į visą veleno iš) parinkimas tinkamo tipo kampas kampinė pavara yra ne tik perduoti klausimą apibrėžiant galią, reikalingą dėl RPM ir sukimo momentas turi būti. Jei taip pat reikia apibrėžti sąlygas, pagal kurias kampas kampinė pavara bus naudojamas. Apibrėžti veiklos sąlygas reikia atsižvelgti į faktorius skaičius, pavyzdžiui, apkrovos tipo veikimo ciklo (su pertrūkiais, nuolat), radialinis ir ašinis ant veleno galuose, maksimalus ir minimalus temperatūros, aplinkos sąlygų (pvz., dulkių ir purvo lygį) ir rūšis Alyvos naudojamos. Norėdami nuspręsti, tipo ir dydžio kampo kampinė pavara reikia, darykite taip.
1)Naudokite lentelės 2 apibrėžti tarnyba Factor dėl Jūsų prašymo.
2) Apskaičiuoti Nominalus galingumas (Pn); = Pe (Galia) x skalės vertės. Pn
3) Naudokite išvesties sparta ir vardinė galia (Pn) ir pasirinkite kampas įrankių dydį ir perdavimo santykis reikalinga jūsų paraišką.
4) Patikrinkite, ar radialinis ir ašinis apkrova pabaigoje pusiaukelė į poveikį patiriančio velenas neturi viršyti verčių, parodyta 1 lentelėje.
5) Įsitikinkite, kad darbinė temperatūra neviršija -20 ° C ÷ 80 ° C,
6) Jei reikia 1 / 2 arba 1 / 3 santykį, nenaudokite greičio multiplikatoriaus su įvesties daugiau nei 750 RPMand 500 aps / min santykis 1 / 2 ir 1 / 3, atitinkamai.
7) Jei įtaisas turi būti naudojamas labai dulkėtoje sąlygas, apsaugoti tepalo sandarinimo nuo tiesioginio sąlyčio su dulkių išvengti šlifavimo žalą, kuri gali sutrumpinti darbo laiką vienetas.

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 
Kampinių reduktorių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Reduktoriaus gabaritai
RB
RP
 
1/1
1/2
1/3
 

Įėjimo ašis(Ø)
Reduktoriaus tipas       Reduktoriaus perdavimo santykis(i-)
Pažymėkite reduktoriaus tipą,reduktoriaus perdavimo santykįlį ir įrašykite reduktoriaus įėjimo ašies diametrą,arba tik pažymėkite reduktoriaus tipą.
Gamintojai

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku