UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

CHM reduktoriai

Plačiau

CHM reduktoriai, kurie yra tiekiami su tvirtinimo jungtimis turi būti surinkti su varikliu, kurio veleno ir flanšo nuokrypiai atitinka" normalią klasę "kokybės, kad būtų išvengta vibracijų ir įtakos guoliams. Varikliai pateikti Chiaravalli užtikrina , kad šis reikalavimas yra įvykdytas. Siekiant palengvinti konsultacijas, variklių flanšų dydiai B5 ir B14 su prijungimo prie reduktorių flanšų dydžių ir variklių velenų yra parodyta lentelėje.

Atminkite, kai variklio prijungimo flanšai, yra atskirti nuo reduktoriaus, taip pat galima turėti veleno / flanšo prijungimo kombinaciją, kuri neatitinka lentelės, pavyzdžiui, 19/140, o tai leidžia prisitaikyti ir kitus motoreduktorių modelius.

Reduktorių dydžiai nuo 25-63 -visada tiekiami universalioje pozicijoje, todėl jie gali būti montuojami bet kokioje padėtyje, nuo dydžio 75-130 jei padėtis, kuri reikalinga skiriasi nuo B3 tai turi būti nurodyta.
Visų pirma, turi būti montuojama B3 pozicijoje, tuo atveju kai nėra galimybės turi būti montuojama pozicijoje V5 ,arba V6, guoliai išdėstyti viršutinėje pusėje turi būti tepami tam naudojant tinkamus tepalus, kad būtų užtikrintas tinkamas sutepimas. Mes turime išbandę Tecnolubeseal POLYMER 400 / 2 tepalus.

 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 
Reduktorių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Reduktoriaus matmenys

Reduktoriaus gabaritas (l)

Perdavimo santykis(i-)
Įrašykite reduktoriaus gabarito matmenį ir perdavimo santykį, arba dalį matmenų.
Gamintojai

Grįžti

 

Tipai CHM - CHMR - CHME – CHMRE

 

 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra