Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

CHM reduktoriai

Plačiau

CHM reduktoriai, kurie yra tiekiami su tvirtinimo jungtimis turi būti surinkti su varikliu, kurio veleno ir flanšo nuokrypiai atitinka" normalią klasę "kokybės, kad būtų išvengta vibracijų ir įtakos guoliams. Varikliai pateikti Chiaravalli užtikrina , kad šis reikalavimas yra įvykdytas. Siekiant palengvinti konsultacijas, variklių flanšų dydiai B5 ir B14 su prijungimo prie reduktorių flanšų dydžių ir variklių velenų yra parodyta lentelėje.

Atminkite, kai variklio prijungimo flanšai, yra atskirti nuo reduktoriaus, taip pat galima turėti veleno / flanšo prijungimo kombinaciją, kuri neatitinka lentelės, pavyzdžiui, 19/140, o tai leidžia prisitaikyti ir kitus motoreduktorių modelius.

Reduktorių dydžiai nuo 25-63 -visada tiekiami universalioje pozicijoje, todėl jie gali būti montuojami bet kokioje padėtyje, nuo dydžio 75-130 jei padėtis, kuri reikalinga skiriasi nuo B3 tai turi būti nurodyta.
Visų pirma, turi būti montuojama B3 pozicijoje, tuo atveju kai nėra galimybės turi būti montuojama pozicijoje V5 ,arba V6, guoliai išdėstyti viršutinėje pusėje turi būti tepami tam naudojant tinkamus tepalus, kad būtų užtikrintas tinkamas sutepimas. Mes turime išbandę Tecnolubeseal POLYMER 400 / 2 tepalus.

 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

!!! 
Reduktorių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Reduktoriaus matmenys

Reduktoriaus gabaritas (l)

Perdavimo santykis(i-)
Įrašykite reduktoriaus gabarito matmenį ir perdavimo santykį, arba dalį matmenų.
Gamintojai

Grįžti

 

Tipai CHM - CHMR - CHME – CHMRE

 

 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku