UAB”Dagmita” švenčia 17-ąjį gimtadienį -nuoširdžiai norime padėkoti visiems savo klientams už sėkmingą bendradarbiavimą.UAB”Dagmita” kolektyvas
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
METINĖ INVENTORIZACIJA 01.02-01.04
2017 01 01
Plačiau
Visos naujienos

Reduktoriaus ąšys

Plačiau

Tipai :

• Vienpusės reduktoriaus ąšys
• Dvipusės reduktoriaus ąšys

Sliekinės pavarų dėžės yra devynių tipų su vienpusėmis,arba dvipusėmis velenų išėjimo ašimis, kurių tarpašinis matmuo yra nuo 25 mm iki 130 mm -jos tiekiamos kaip atskiri vienetai,arba variklių montavimui su standartiniais B5 ir B14 flanšais.
 

Nominalus sukimo momentas nuo 14 Nm su mažiausiu korpuso modeliams ir iki 650 Nm didžiausiams.
 

Naujoviškų modulinių konstrukcijų,-standartinių mazgų ypatybė -montavimo paviršius visiems priekiams leidžia naudoti kelias jungtis ir padinio montavimo padėtis.
 

Ribose yra daug galimybių specialūs variklio adapteriai ir visi mazgai turi tuščiavidurius užpleištuotus išėjimo skyles su neprivaloma "plug-in" vienpusio,arba dvipusio išėjimo reduktoriaus ąšimis.
 

Velenų ąšių diapazonai gali būti nurodyti pritaikant esamų mazgų standartams ir sukimo momento standartams, kurie yra prieinami visiems korpuso dydžiams.
 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 
Reduktorių ašių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus ašies tipą ir reduktoriaus gabaritą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Reduktoriaus ašies matmenys

Reduktoriaus gabaritas (l)
MVS
MVD
Pažymėkite reduktoriaus ašies tipą(vienpusis-MVS, dvipusis-MVD) ir įrašykite reduktoriaus gabarito matmenį, arba tik pažymėkite reduktoriaus ašies tipą.
Gamintojai