Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Reduktoriaus ąšys

Plačiau

Tipai :

• Vienpusės reduktoriaus ąšys
• Dvipusės reduktoriaus ąšys

Sliekinės pavarų dėžės yra devynių tipų su vienpusėmis,arba dvipusėmis velenų išėjimo ašimis, kurių tarpašinis matmuo yra nuo 25 mm iki 130 mm -jos tiekiamos kaip atskiri vienetai,arba variklių montavimui su standartiniais B5 ir B14 flanšais.
 

Nominalus sukimo momentas nuo 14 Nm su mažiausiu korpuso modeliams ir iki 650 Nm didžiausiams.
 

Naujoviškų modulinių konstrukcijų,-standartinių mazgų ypatybė -montavimo paviršius visiems priekiams leidžia naudoti kelias jungtis ir padinio montavimo padėtis.
 

Ribose yra daug galimybių specialūs variklio adapteriai ir visi mazgai turi tuščiavidurius užpleištuotus išėjimo skyles su neprivaloma "plug-in" vienpusio,arba dvipusio išėjimo reduktoriaus ąšimis.
 

Velenų ąšių diapazonai gali būti nurodyti pritaikant esamų mazgų standartams ir sukimo momento standartams, kurie yra prieinami visiems korpuso dydžiams.
 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

!!! 
Reduktorių ašių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus ašies tipą ir reduktoriaus gabaritą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Reduktoriaus ašies matmenys

Reduktoriaus gabaritas (l)
MVS
MVD
Pažymėkite reduktoriaus ašies tipą(vienpusis-MVS, dvipusis-MVD) ir įrašykite reduktoriaus gabarito matmenį, arba tik pažymėkite reduktoriaus ašies tipą.
Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku