Tegul Velykų rytas uždega Jumyse viltį ir tikėjimą. Lai gaivus šventinis džiaugsmas pripildo Jūsų širdis meile, sėkme ir darna.Sveikiname Jus ir nuoširdžiai dėkojame už sėkmingą bendradarbiavimą. UAB ” Dagmita” kolektyvas
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
UAB „Dagmita“ įgyvendina projektą „UAB „Dagmita“ technologinių ekoinovacijų diegimas“.
2020 12 01
Plačiau
Keičiasi UAB “Dagmita“ prekybos organizavimo tvarka
2020 07 31
Nuo rugpjūčio 3 d. keičiasi UAB “Dagmita“ prekybos organizavimo tvarka
Plačiau
Visos naujienos

Reduktoriai

Motoreduktoriai pagaminti Chiaravalli SpA yra kvadrato formos ir gerokai universalesni tvirtinimu. Komponentų apdirbimas, atliekamas naudojant skaitmeninius kontrolės mechanizmus, užtikrinančius maksimalų tikslumą leistinose nukrypimo ribose, gaminant produktą, kuris išlieka patikimas laikui bėgant. Motoreduktoriai yra pagamintos iš aliuminio korpuso nuo 025 iki 090 dydžio ,o dydis 110 ir 130 yra pagamintas iš ketaus.
Visi reduktoriai yra dažyti aliuminio dažais RAL 9022, siekiant apsaugoti jų detales nuo dilimo ir korpuso mikroįtrūkimų. Reduktoriuose įrengtas bent vienas užpildymo kakliukas su angele, kuris yra naudojamas bandymams dėl galimo tepalo nuotėkio.A Jungiamieji flanšai leidžia sujungti 2 reduktorius siekiant išgauti aukštesnį pavaros santykį.


Sukimo momento diapazonas- 9-1826 Нм.
Galia – 0,09-7,5 KW
Perdavimo santykis– 7,5-2400 об/мн
 

 

Tepalų pasirinkimasLiteratura

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku