Tegul Velykų rytas uždega Jumyse viltį ir tikėjimą. Lai gaivus šventinis džiaugsmas pripildo Jūsų širdis meile, sėkme ir darna.Sveikiname Jus ir nuoširdžiai dėkojame už sėkmingą bendradarbiavimą. UAB ” Dagmita” kolektyvas
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
UAB „Dagmita“ įgyvendina projektą „UAB „Dagmita“ technologinių ekoinovacijų diegimas“.
2020 12 01
Plačiau
Keičiasi UAB “Dagmita“ prekybos organizavimo tvarka
2020 07 31
Nuo rugpjūčio 3 d. keičiasi UAB “Dagmita“ prekybos organizavimo tvarka
Plačiau
Visos naujienos

CHV reduktoriai

Plačiau

CHIARAVALLI pristato savo mechaninio greičio reguliavimo liniją su tepalo tepimo talpa ,CHV serija yra tokių dydžių 02-05-10.

Pagrindinės charakteristikos yra tokios:

• Greičio diapazonas 01:05
• Sklandus ir tylus veikimas
• Padidinamas sukimo momentas esant mažam greičiui
• Aukštas efektyvumas
• Įėjimo ir išėjimo jungtis B5
• Kompaktiškas dizainas
• Aliuminio korpusas
• RAL 9022 pilkai dažyti
 

Pagal smagratį varžtai yra gerai sureguliuoti, jų negalima liesti. Negalima koreguoti varžtų ir kai variklis yra išjungtas, tai gali sukelti vidaus pažeidimus.
CHV reduktoriai yra pripildyti tepalo, reikia patikrinkite lygį prieš pradedant eksplotuoti. Po tam tikro darbo laiko tepalas turi būti pakeistas, periodiškai reikia tikrinti tepalo lygį. Temperatūra po tam tikro darbo laiko gali pasiekti 50/55 ° C virš kambario temperatūros. Kai CHV reduktorius tiekiamas be variklio reikia įsitikinti ar surinkjmas yra vertinamas bent kaip "normalios" klasės kokybės ir ryšio nėra perveržtas. CHV reduktoriai yra tiekiami su uždara tepalo sistema.

 

 

Tepalų pasirinkimasLiteratūra

 
Reduktorių paieška

Galima paieška pagal reduktoriaus matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Reduktoriaus matmenys

Reduktoriaus gabaritas (l)
Įrašykite reduktoriaus gabarito matmenį.
Gamintojai

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku