Lai kalėdinė nuotaika uždega Jumyse viltį ir tikėjimą. Lai gaivus šventinis džiaugsmas pripildo Jūsų širdis meile, sėkme, pasitikėjimu ir darna visus 2020 metus.Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais ir nuoširdžiai dėkojame už sėkmingą bendradarbiavimą.UAB”Dagmita” kolektyvas
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
DARBO LAIKAS ŠVENTINIU LAIKOTARPIU
2019 12 19
DARBO LAIKAS ŠVENTINIU LAIKOTARPIU
Plačiau
UAB „Dagmita“ įgyvendina projektą „UAB „Dagmita“ technologinių ekoinovacijų diegimas“.
2019 12 01
Plačiau
Visos naujienos

Servisas

UAB “Dagmita” pagrindinis tikslas yra plėsti paslaugų tiekimo sferą, susijusią su pramonės įmonių įrengimų techninės būklės priežiūra, aptarnavimu, remontu bei montavimu, taip pat teikti kvalifikuotas konsultacijas, rengti seminarus tiesioginiams vartotojams, keliant jų techninių žinių lygį tam tikrų įrengimų,arba jų atskirų dalių eksploatavime.

Mobilios serviso brigados, gali atvykti į kliento nurodytą vietą ir diagnozuoti elektrinius, hidraulinius, bei mechaninius gedimus ir jeigu tai leidžia techninės galimybės, pašalinti juos vietoje -jeigu ne,- tai visus kitus darbus mes galime atlikti mūsų įmonės dirbtuvėse.Atliekamiems darbams suteikiama garantija.
 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku