Lai kalėdinė nuotaika uždega Jumyse viltį ir tikėjimą. Lai gaivus šventinis džiaugsmas pripildo Jūsų širdis meile, sėkme, pasitikėjimu ir darna visus 2020 metus.Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais ir nuoširdžiai dėkojame už sėkmingą bendradarbiavimą.UAB”Dagmita” kolektyvas
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
DARBO LAIKAS ŠVENTINIU LAIKOTARPIU
2019 12 19
DARBO LAIKAS ŠVENTINIU LAIKOTARPIU
Plačiau
UAB „Dagmita“ įgyvendina projektą „UAB „Dagmita“ technologinių ekoinovacijų diegimas“.
2019 12 01
Plačiau
Visos naujienos

Motoreduktoriai, elektros varikliai

 

Chiaravlli turi gerai patikrintą ir nusistovėjusį aukštos kokybės produktų asortimentą, naudojamą gamybos pramonėje. Visi šie produktai yra suprojektuoti ir gaminami Italijoje, naudojant moderniausius gamybos metodus.

Dėl savo konstrukcijos, motoreduktoriai pasižymi sklandžiu ir tyliu darbu.Motoreduktorių pranašumams gali būti priskiriamas ir kompaktiškumas – sliekinis motoreduktorius yra daug mažesnis, lyginant su krumpliaratiniu motoreduktoriumi su tuo pačiu pavaros perdavimo santykiu.
Būdingas sliekinio motoreduktoriaus bruožas -savistabda .Sliekiniai motoreduktoriai turi pasuktą 90 laipsnių išėjimo veleną, kuris yra patogus, kai nėra kito tvirtinimo būdo (pvz., pagal dydį).

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku