UAB”DAGMITA” ŠVENČIA 22-ĄJĮ GIMTADIENĮ -NUOŠIRDŽIAI NORIME PADĖKOTI VISIEMS SAVO KLIENTAMS UŽ SĖKMINGĄ BENDRADARBIAVIMĄ.UAB”DAGMITA” KOLEKTYVAS
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena
2022 03 11
Plačiau
Visos naujienos

Slydimo guoliai

Plačiau

Slydimo įvorės – neardomo slydimo guolio detalės,tokios slydimo įvorės į korpusą yra įstatomos su įvarža. Dažnai jos papildomai tvirtinimos varžtais. Jos gaminamos iš antifrikcinių medžiagų: bronzos, ketaus, plastmasės, grafito. Ketaus įvorės dažnai būna padengiamos plonu antifrikcinės medžiagos sluoksniu. Dar įvorės gali būti gaminamos iš porėtos metalokeramikos,kuri savaime tepasi.Tai įvairių įrengimų detalės, į kurių centre esančią kiaurymę yra statomi kiti įrengimo elementai.
Slydimo įvorės būna kūginės ir cilindrinės formos. Dar jos skirstomos į tvirtinamąsias, guolines ir pereinamąsias įvores.
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

 
Slydimo guolių paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, arba slydimo guolio matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Slydimo guolio kodas

Įrašykite slydimo guolio kodą, arba kodo fragmentą


Slydimo guolio matmenys

Vidus (d) mm

Išorė (D) mm

Ilgis (L) mm
Įrašykite slydimo guolio matmenis, arba dalį matmenų.
Gamintojai

     

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku