UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

Linijnių guolių sistemos

Plačiau

Linijinių guolių sistemos suteikia sklandų kreipiančiųjų paviršių, kuriuo rieda linijinio guolio elementas.
Linijiniai guoliai gali būti įvairiausių modifikacijų, pasižymintys įvairiomis savybėmis (klampumu, judesio laisvumu, profilio aukščiu, kaina, medžiaga, riedančio elemento tipas). Populiariausi tipai yra: skersinio riedėjimo guoliai, linijinio judesio kreipiančiosios (LM), tepalinio tipo guoliai (tuščiaviduriai arba rutuliniai guoliai), adatiniai riedėjimo guoliai, riedėjimo guoliai, lanksčios ašies guoliai ir įvairios ratų guolių konfigūracijos.
Linijiniams guoliams ir kreipiančiosioms yra naudojamos tokios medžiagos: aliuminis, polimeras arba plastikas, nerūdijantis plienas, plienas. Svarbiausios medžiagų savybės yra atsparumas korozijai, kietintas korpusas, grūdintas ir negrūdintas. Svarbiausi matmenys yra kreipiančiosios plotis,arba skersmuo ir kreipiančiosios ilgis. Kiti kreipiančiųjų tipą nusakantys bruožai yra: ištisinė arba taškinė atrama, atramos galuose, iš anksto paruošos kiaurymės, savaime išsilyginančios, naudojamos su vakuumu.
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

 
Guolių ir jų kreipiančiųjų paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, arba gamintoją, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Guolio ,arba linijinės kreipiančiosios kodas

Įrašykite guolio,arba kreipiančiosios kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją


Gamintojai

Grįžti

 

 
 

Linijiniai komponentai :

Linijinės kreipiančiosios
NSK linijinės kreipiančiosios yra skirtos sklandžiam linijiniam judesiui. NSK gamina įvairių tipų linijines kreipiančiąsias, todėl jos tinka įvairiausioms pramonės sritims. Ypatingai reikliems klientams NSK siūlo specialias dangas, tepalus, ypatingai tikslius ir specialios konstrukcijos produktus.

Linijinės kreipiančiosios:
• Linijinės rutulių kreipiančiosios
• Linijinės ritinėlių kreipiančiosios
 

Rutuliukų – sraigto poros
NSK gaminamos rutuliukų – sraigto poros yra pastoviai tobulinamos įdiegiant naujausius tribologijos (trinties mokslo) atradimus. Moderniausių gamybos technologijų ir aukščiausios kokybės dėka, NSK užima didžiausio gamintojo pasaulyje poziciją. Mes siūlome visą rutuliukų – sraigto porų asortimentą. Nesvarbu, ar jums reikia specialaus produkto, pagaminto pagal jūsų naudojamos įrangos poreikius, ar jūs ieškote standartinio mazgo – NSK visada jums pasiūlys jūsų poreikius atitinkančią dalį ir pristatys ją operatyviai. NSK suras sprendimą ir mažų ir pačių didžiausių gabaritų staklėms naudojamoms įvairiausios paskirties operacijoms atlikti (termoplasto automatai, bendrosios mašinų gamybos įrengimai, LCD matricų gamybos įranga ir t.t.). Užimdama pasaulinio lyderio poziciją, kompanija NSK įneša svarbų indėlį į pasaulinės pramonės vystymąsi.

Rutuliukų – sraigto poros:
• Standartinės poros
• Specialios konstrukcijos poros
• Atramos
 

Mono kreipiančiosios
Daugiafunkcinės mono kreipiančiosios – pavaros, kurių masė yra nedidelė. Jose dera ilgus metus NSK tobulintos technologijos. Tai konstrukcija, kurią sudaro sraigtas, kreipiančiosios ir atraminiai guoliai. Šios linijinės pavaros išsiskiria savo konstrukcijos paprastumu ir montavimo patogumu. Šios pavaros yra naudojamos pačiose įvairiose pramonės šakose. NSK mono kreipiančiosios išsiskiria savo ilgaamžiškumu, techninės priežiūros nereikalaučiau eksploatacija, jos tinka įvairiausios užduotims įvykdyti.


Mono kreipinančiosios:
• Mono kreipiančiosios
• Papildomi elementai
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra