Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Kontaktiniai ritinėliai

Plačiau

Tai svyravimo guoliai, turintys ypatingai storą išorinį žiedą. Šie guoliai gali atlaikyti dideles apkrovas ir stiprius smūgius. Guoliai – kontaktiniai ritinėliai yra pagaminti rutulinių, adatinių ir cilindrinių guolių konstrukcijos pagrindu.

Kontaktiniai ritinėliai yra gaminami įvairių konstrukcijų. Juos galima naudoti pačiose įvairiuose darbinėse sąlygose. Tai yra tepalu užpildyti, visiškai naudojimui paruošti mazgai.Jie plačiai naudojami ritinėlių pavarose, konvejerinėse sistemose ir pan..

Kontaktiniai ritinėliai būna šių rūšių:

• kreipiantieji atraminiai ritinėliai
• dideles apkrovas atlaikantys atraminiai ritinėliai
• atraminiai ritinėliai su koteliu.
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 
Kontaktinių ritinėlių paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, arba gamintoją, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Kontaktinio ritinėlio kodas

Įrašykite kontaktinio ritinėlio kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją


Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku