Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Kūginiai guoliai

Plačiau

 Šio tipo guoliai turi kūginės formos ritinėlius, nukreiptus išilgai vidinio žiedo krašto. Šie guoliai pasižymi dideliu atsparumu radialinėms ir ašinėms apkrovoms viena kryptimi.

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 
Guolių paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, gamintoją, arba guolio matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Guolio kodas

Įrašykite guolio kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją.


Guolio matmenys

Vidus (d) mm

Išorė (D) mm

Plotis (T) mm
Įrašykite guolio matmenis, arba dalį matmenų
Gamintojai

Grįžti

 

HR serijos guoliai dėl didesnio ritinėlių skaičiaus ir gabaritų gali atlaikyti dar didesnes apkrovas.
Dažniausiai šio tipo guoliai yra naudojami poromis, taip kaip ir vienos eilės radialiniai-atraminiai guoliai. Šiuo atveju būtinas vidinis tarpelis yra gaunamas parinkus tinkamą ašinį atstumą tarp vidinio ir išorinio dviejų priešingų guolių žiedų. Kadangi abu guoliai yra išardomi, vidinių žiedų, separatorių ir išorinių žiedų montavimas gali būti atliekamas atskirai.
Priklausomai nuo kontakto kampo dydžio, kūginiai ritinėliai yra skirstomi į tris grupes: su normaliu, vidutiniu ir padidintu kampu. Yra gaminami dviejų ir keturių eilių kūginiai guoliai. Dažniausiai yra naudojami separatoriai iš štampuoto plieno. Dideles vienos krypties radialines ir ašines apkrovas atlaikantys kūginiai guoliai NSK yra gaminami dviejų ir keturių eilių išpildymo. Tai leidžia jiems ašinę apkrovą priimti iš abiejų pusių. Optimizuotos konstrukcijos guoliai išsiskiria tvirtu separatoriumi, o ypatingai didelėms apkrovoms yra naudojamas specialus moderniausių medžiagų mišinys.
 
Ypatybės ir privalumai:

• Specialios aukštos technologijos medžiagos – grūdintas anglinis plienas, legiruotas chromu
• NSK gamina 2 ir 4 eilių guolius, ašinę apkrovą priimančius iš abiejų pusių.
• Moderniausios medžiagos – pačioms sunkiausioms darbo sąlygoms yra naudojamas High TF ir Super TF tipo plienas.
• Ritinėliai yra nukreipiami didelio tikslumo štampuoto separatoriaus pagalba, dėl to išsiskiria nedidelis šilumos kiekis ir sumažėja dilimas.
 
 
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku