Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Guolių korpusai

Plačiau

Į korpusus gali būti statomi sferiniai ritinėliai arba rutuliniai guoliai pasižymintys dideliu atsparumu apkrovoms. Dažnaiusiai jie yra liejami iš aukštos kokybės ketaus, tačiau gali būti liejami ir iš plieno arba iš ketaus, kurio sudėtyje yra rutuliukų formos grafito (didelio kietumo ketus). Korpusuose yra numatyta pakartotino guolių tepimo galimybė. Guoliai gali būti naudojami su tirtu tepalu arba su alyva.
 

Produkto savybės ir privalumai:

• Išardoma konstrukcija užtikrina montažo/demontažo ant ašies paprastumą.
• Įvairūs tarpinių tipai – siūlomas platus tarpinių pasirinkimas, tame tarpe ir „V“ tipo tarpinės, labirintinės tarpinės, takonitinės tarpinės.
• Korpusai gali būti komplektuojami su dangteliais.
• Yra numatyta keletas tepimo taškų. Tai garantuoja gerą guolio tepimą bet kokioje jo padėtyje.
• Korpusai yra tiekiami kartu su atstumo žiedais, tai leidžia tiksliai nustatyti guolio padėtį ant ašies.Žiedų galima nenaudoti tuo atveju, kai guolis yra    naudojamas kaip laisvai ant ašies judanti atrama.
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 
Guolių korpusų paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, arba gamintoją, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Guolio korpuso kodas

Įrašykite guolio korpuso kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją


Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku