Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Aukštatemperatūriniai guoliai

Plačiau

Paprasti rutuliniai guoliai yra netinkami naudoti prie ekstremalių temperatūrų, nuo –150 iki +350 °C,taipogi jie yra jautrūs staigiems temperatūrų svyravimams. Todėl buvo sukurti aukštatemperatūriniai guoliai, kuriuos galima naudoti kepimo vagonėliuose, besisukančių krosnių atramose, kepyklų įrangoje ir šaldymo kamerose. 

 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 
Guolių paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, gamintoją, arba guolio matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Guolio kodas

Įrašykite guolio kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją.


Guolio matmenys

Vidus (d) mm

Išorė (D) mm

Plotis (B) mm
Įrašykite guolio matmenis, arba dalį matmenų
Gamintojai

Grįžti

 

Spacea™ rutuliniai guoliai
NSK kompanijos SPACEA guolių serija puikiai tinka sunkioms darbo sąlygoms, su kuriomis negali susidoroti įprasti guoliai. SPACEA asortimente yra daug pozicijų guolių, naudojamų ypatingais atvejais, tokiais kaip: vakumas, sterili aplinka, aukštos temperatūros, užteršta aplinka, vanduo, vietose, kur galioja griežti įmagnetinimo apribojimai.Darbo sąlygos, kur galioja įvairūs specifiniai reikalavimai, šios serijos guoliai puikiausiai atitiks visus jūsų kokybei ir darbinėms charakteristikoms keliamus reikalavimus. SPACEA serijos guoliai yra gaminami iš moderniausių medžiagų, juose yra naudojamos pačios geriausios alyvos, jų paviršiai yra specialiai apdirbami (priklausomai nuo guoliams keliamų reikalavimų). Radialiniai rutuliniai guoliai yra pagrindinis SPACEA serijos guolių tipas.
 

Šie guoliai yra skirti įvairios paskirties funkcijoms atlikti:

• Sterili aplinka, kurioje gaminami puslaidininkiai
• Didelė drėgmė maisto pramonėje
• Sąlytis su agresyviomis medžiagomis
• Vakumo sąlygos, kuriose nenaudojami tradiciniai tepimo metodai
• Aukštos temperatūros (iki +400 °C).
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku