Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Nerūdyjančio plieno guoliai

Plačiau

Nerūdijančio plieno guoliai yra specialiai sukurti darbui didelės drėgmės sąlygomis.Svarbus guolių vaidmuo daugelyje įrengimų verčia skirti dėmesį kovai su korozija. Ši priemonė užtikrina ilgą įrengimo eksploatacijos laiką. Netgi tokie tikslios konstrukcijos elementai, kaip standartiniai pramoniniai guoliai, turi mažas vidines užlajas, kuriose gali kauptis nešvarumai. Dėl to yra labai svarbu užtikrinti ilgą guolių tarnavimo laiką, nes dažniausiai sutinkamos įrengimų prastovos yra susiję su guolių keitimu,arba remontu.Darbui drėgnoje aplinkoje yra tinkami guoliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, lydinio, fluorido,arba padengti chromu. Asortimento pagrindą sudaro nerūdijančio plieno guoliai,jie dažniausiai yra naudojami maisto pramonėje, žuvies apdirbime,chemijos pramonėje ir puslaidininkių elementų valyme. 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

 

!!! 
Guolių paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, gamintoją, arba guolio matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Guolio kodas

Įrašykite guolio kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją.


Guolio matmenys

Vidus (d) mm

Išorė (D) mm

Plotis (B) mm
Įrašykite guolio matmenis, arba dalį matmenų
Gamintojai

Grįžti

 

NSK siūlo šios problemos sprendimą – sistemas SPACEA ir Silver – Lube. Tai yra medžiagų, dangų ir tepalų kombinacija,kuri yra tinkama daugelyje pramonės šakų. Serijoje SPACEA yra daugybė įvairių tipų guolių, suteikiančių skirtingą apsaugos nuo korozijos lygį. Šių guolių rutuliukai yra pagaminti iš silicio nitrido, separatorius iš antrinio polimero ir vandenį atstumiančio tepalo. Visai tai padidina jų ilgaamžiškumą dirbant po vandeniu,arba jo srovėje iki 5 kartų.

Spacea™ rutuliniai guoliai
NSK kompanijos SPACEA guolių serija puikiai tinka sunkioms darbo sąlygoms, su kuriomis negali susidoroti įprasti guoliai. SPACEA asortimente yra daug pozicijų guolių, naudojamų ypatingais atvejais, tokiais kaip: vakumas, sterili aplinka, aukštos temperatūros, užteršta aplinka, vanduo, vietose, kur galioja griežti įmagnetinimo apribojimai.Darbo sąlygos, kur galioja įvairūs specifiniai reikalavimai, šios serijos guoliai puikiausiai atitiks visus jūsų kokybei ir darbinėms charakteristikoms keliamus reikalavimus. SPACEA serijos guoliai yra gaminami iš moderniausių medžiagų, juose yra naudojamos pačios geriausios alyvos, jų paviršiai yra specialiai apdirbami (priklausomai nuo guoliams keliamų reikalavimų).Radialiniai rutuliniai guoliai yra pagrindinis SPACEA serijos guolių tipas.
 

Šie guoliai yra skirti įvairios paskirties funkcijoms atlikti:

• Sterili aplinka, kurioje gaminami puslaidininkiai
• Didelė drėgmė maisto pramonėje
• Sąlytis su agresyviomis medžiagomis
• Vakumo sąlygos, kuriose nenaudojami tradiciniai tepimo metodai
• Aukštos temperatūros (iki +400 °C).
 

ES1 Nerūdijantis plienas
Naujasis NSK nerūdijantis plienas ES1 didelio drėgnumo aplinkoje suteikia geresnę apsaugą nuo korozijos, lyginant jį su standartiniu nerūdijančiu plienu SUS440C. To pasekoje reikia mažiau techninės priežiūros, sumažėja įrangos prastovos ir remonto išlaidos.
 

Produkto savybės
• NSK aukšto atsparumo korozijai plienas ES1
• Efektyvus, Ličio pagrindu pagamintas tepalas
• Tvirtos Nitrilo gumos tarpinės
• Martensite tipo nerūdijančio plieno išorinis/vidinis guolio žiedai ir rutuliukai
• Poliamido derva arba nerūdijančio plieno korpusas
• Guoliai gali būti atviro, uždaro ir apsaugoo tarpine tipo.
 

Produkto privalumai
• Geresnis atsparumas korozijai (lyginant su SUS440C)
• Didelis kietumas (panašus į SUS440C)
• Tvirtesnis už SUS440C
• Efektyvi apsauga ir sandarinimas
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku