UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

Daugiavijis profilis

Plačiau

Sudėtiniai V tipo diržai CONTI−V® Multibelt yra gaunami sujungiant keletą atskirų V tipo diržų į vieną platų diržą. Sujungimų tvirtumas ir galios perdavimo charakteristikos išlieka tokios pat, kaip ir atskirų V tipo diržų. Jie yra naudojami siekiant išvengti diržo bangavimo kai pavaros apkrovos kitimas yra plačios amplitudės arba kai atstumai tarp pavaros velenų yra dideli. Pagal specialų užsakymą yra gaminami pastiprinto poliesterio,arba kevlaro tąsaus pluošto sudėtiniai diržai.

Panaudojimo sritys:
Sudėtiniai V tipo diržai CONTI−V® Multibelt yra skirti žemės ūkio mašinoms, šių mašinų priedams, smulkintuvams, ventiliatoriams ir kitiems prietaisams, kurie dirba kintamomis apkrovomis, o jų pavaros velenų atstumai yra dideli. Dažniausiai jie yra naudojami kombainuose ir kitose pjovimo mašinose.

Sujungimai:
Sudėtinių V tipo diržų CONTI−V® Multibelt profiliai yra standartiniai: 3V(9J)* 5V(15J)* 8V(25J)* SPZ* SPA* SPB* SPC* A/HA* B/HB* C/HC* D/HD.

Pagal specialų užsakymą profiliai gali būti tokių tipų: 3VX* 5VX* 8VX* XPZ* XPA* XPB* XPC.

Žymėjimas:
3/SPC5600Lw resp. 3/5V1500, 3/HB2350Le
3 – trijų sluoksnių diržo tipas

Dėmesio: Su standartiniais V tipo sudėtiniais diržais SPZ * SPA * SPB * SPC, galima naudoti tik standartinius skriemulius SPZ * SPA * SPB * SPC. Sudėtiniams V tipo diržams 3VJ * 5VJ * 8VJ * HA* HB * HC * HD reikia naudoti specialius skriemulius, kadangi griovelio matmenys yra skirtingi [mm]!

 

Literatūra

 
Diržų paieška

Galima paieška pagal diržo profilį ,vijų skaičių ir diržo ilgį, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Diržo duomenys

Vijų skaičius

Diržo ilgis(mm.)
3V
5V
8V
SPZ
SPA
SPB
SPC
A/HA
B/HB
C/HC
D/HD
Pažymėkite diržo profilį ir įrašykite vijų skaičių, diržo ilgį, arba tik diržo profilį ir vijų skaičių.
Gamintojai

   

Grįžti

 

 

 

 

Literatūra