Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Daugiavijis profilis

Plačiau

Sudėtiniai V tipo diržai CONTI−V® Multibelt yra gaunami sujungiant keletą atskirų V tipo diržų į vieną platų diržą. Sujungimų tvirtumas ir galios perdavimo charakteristikos išlieka tokios pat, kaip ir atskirų V tipo diržų. Jie yra naudojami siekiant išvengti diržo bangavimo kai pavaros apkrovos kitimas yra plačios amplitudės arba kai atstumai tarp pavaros velenų yra dideli. Pagal specialų užsakymą yra gaminami pastiprinto poliesterio,arba kevlaro tąsaus pluošto sudėtiniai diržai.

Panaudojimo sritys:
Sudėtiniai V tipo diržai CONTI−V® Multibelt yra skirti žemės ūkio mašinoms, šių mašinų priedams, smulkintuvams, ventiliatoriams ir kitiems prietaisams, kurie dirba kintamomis apkrovomis, o jų pavaros velenų atstumai yra dideli. Dažniausiai jie yra naudojami kombainuose ir kitose pjovimo mašinose.

Sujungimai:
Sudėtinių V tipo diržų CONTI−V® Multibelt profiliai yra standartiniai: 3V(9J)* 5V(15J)* 8V(25J)* SPZ* SPA* SPB* SPC* A/HA* B/HB* C/HC* D/HD.

Pagal specialų užsakymą profiliai gali būti tokių tipų: 3VX* 5VX* 8VX* XPZ* XPA* XPB* XPC.

Žymėjimas:
3/SPC5600Lw resp. 3/5V1500, 3/HB2350Le
3 – trijų sluoksnių diržo tipas

Dėmesio: Su standartiniais V tipo sudėtiniais diržais SPZ * SPA * SPB * SPC, galima naudoti tik standartinius skriemulius SPZ * SPA * SPB * SPC. Sudėtiniams V tipo diržams 3VJ * 5VJ * 8VJ * HA* HB * HC * HD reikia naudoti specialius skriemulius, kadangi griovelio matmenys yra skirtingi [mm]!

 

Literatūra

!!! 
Diržų paieška

Galima paieška pagal diržo profilį ,vijų skaičių ir diržo ilgį, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Diržo duomenys

Vijų skaičius

Diržo ilgis(mm.)
3V
5V
8V
SPZ
SPA
SPB
SPC
A/HA
B/HB
C/HC
D/HD
Pažymėkite diržo profilį ir įrašykite vijų skaičių, diržo ilgį, arba tik diržo profilį ir vijų skaičių.
Gamintojai

   

Grįžti

 

 

 

 

Literatūra

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku