Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

STD,DSTD profilis

Plačiau

CONTI SYNCHROTWIN® sinchroninis diržas yra pavaros elementas, kurį galima naudoti netgi didelio pasipriešinimo pavarose.
 

Panaudojimo sritys:
CONTI SYNCHROTWIN® sinchroniniai diržai gali būti naudojami ta pačia ir priešinga kryptimi besisukančiose pavarose. Tai yra kompaktiški ir lengvi diržai, pavarai suteikiantys 98% efektyvumą.
 

Versijos:
CONTI SYNCHROTWIN® diržai yra trijų tipų:

• CXP – dideliems sūkiams
 

• CXA – dideliems sukimo momentams, išsiskiria pastoviu ilgiu ir dideliu dantų atsparumu deformacijoms.Didelėms apkrovoms pritaikyti diržai su kompensaciniais įtempimo segmentais, leidžiančiais atlikti netgi didelių sūkių ir sukimo momentų pavaros reversavimą.
 

• Standartinės versijos diržai yra ekonomiškas sprendimas, mažų ir vidutinių apkrovų pavaroms. Šie diržai gali būti gaminami ir SHTD tipo dvipusio profilio. 
 

 

Literatūra

!!! 
Diržų paieška

Galima paieška pagal diržo profilį ir diržo ilgį, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Diržo duomenys
STD 8M

Diržo ilgis(mm.)
DSTD 8M

Diržo ilgis(mm.)
Pažymėkite diržo profilį ir diržo ilgį, arba tik diržo profilį.
Gamintojai

   

Grįžti

 

 

 

 

Literatūra

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku