Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

POLY-V profilis

Plačiau

CONTI-V MULTIRIB® V formos rumbėti diržai yra pastovaus CONTI® pavaros elementų tobulinimo rezultatas.Jie pasižymi dideliu, plokštiems diržams būdingu lankstumu ir aukščiausiomis galios perdavimo charakteristikomis, būdingomis V formos diržams. CONTI-V MULTIRIB® V formos diržai leidžia rasti ekonomišką sprendimą netgi sudėtingose pavarose. Jie puikiai tinka didelio perdavimo santykio, didelio diržo sukimosi greičio, mažo skersmens skriemulių pavarose.
 

Versijos:

• CONTI-V MULTIRIB® Power V formos, įvairaus profilio rumbėti diržai: PJ, PK, PL ir PM. Profilio PL ir PM diržai taipogi turi įtempimo segmentą.

• CONTI-V MULTIRIB® Elast diržai yra skirti pavaroms su fiksuotu atstumu iki centro. Pagal specialų užsakymą šie diržai gali būti gaminami ir PJ profilio.
  

Literatūra

!!! 
Diržų paieška

Galima paieška pagal diržo profilį ir diržo ilgį, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Diržo duomenys
PJ
PK
PL
PM
 

Diržo ilgis(mm.)
Pažymėkite diržo profilį ir diržo ilgį, arba tik diržo profilį.
Gamintojai

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku