Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

AVX profilis (automobiliniai diržai)

Plačiau

 •Dantytieji diržai – skirti alkūninio veleno pavarai... elipsės formos krumpliaračiais. Tokia konstrukcija su skirtingo skersmens krumpliaračiais, leidžia 30-40% sumažinti pavarų apkrovas. Todėl galima sumažinti detalių matmenis ir svorį. Tokiu būdu variklis tampa lengvesnis ir labiau patikimas. Plačiame ContiTech Transmission Systems asortimente yra ir komplektai, kurių dėžutėje yra ir būtini įtempimo ir kreipiantieji ritinėliai, ir pats dantytasis diržas.
 

Pusės pleišto formos diržai – pusės pleišto formos diržai pasižymi labai dideliu lankstumu. Kita šio diržo pusė irgi gali būti naudojama galios perdavimui. Tokiu atveju galima naudoti vieną diržą keleto automobilio skirtingų pavarų aktyvavimui (generatorius, ventiliatorius, vandens siurblys, kondicionieriaus kompresorius, hidraulinio stiprintuvo siurblys ir t.t.). Be to, šie diržai gali dirbti su mažesnio skersmens skriemuliais (iki 45 mm) negu pleišto formos diržai. Tačiau, norint perduoti tokią pat galią, šio tipo diržų įtepimas turi būti 20% didesnis negu siaurų pleišto formos diržų.
 

Klasikiniai pleišto formos diržai
 

 

Literatūra

!!! 
Diržų paieška

Galima paieška pagal diržo profilį ir diržo ilgį, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Diržo duomenys
AVX 10
AVX 13
AVX 17
CT

Diržo ilgis(mm.)
Pažymėkite diržo profilį ir diržo ilgį, arba tik diržo profilį.
Gamintojai

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku