Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Grandinės su elastiniais profiliais

Plačiau

Pavarų grandinės su elastiniais profiliais yra gaminamos su polimeriniais blokais:poliuretanas, NR, NRB, PUR,jų žingsnis gali būti nuo ½“ iki 1,5“.
 

• NR Natūrali guma
• NBR Stirolio Butadeno Guma
• PUR Poliretanas
 

Pavarų grandinės su elastiniais profiliais pasižymi dideliu stabilumu ir tvirtumu,jos yra atsparios šarmo ir įvairių tepalų poveikiui.
Priklausomai nuo panaudoto polimero tipo, profiliai gali būti atsparūs benzino, tepalų poveikiui ir pasižymėti dideliu tvirtumu,arba atsparumu dilimui. Pavarų grandinės su elastiniais profiliais plačiai naudojamos lakštinio stiklo ir statybinės medienos transportavimui, popieriaus apdirbimo procesuose, keramikos ir plastmasinių gaminių gamyboje,pakavimo mašinose.
 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 
Grandinių su elastiniais profiliais paieška

Galima paieška pagal grandinės tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Grandinės tipas

Įrašykite grandinės tipą.
Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku