UAB”DAGMITA” ŠVENČIA 19-ĄJĮ GIMTADIENĮ -NUOŠIRDŽIAI NORIME PADĖKOTI VISIEMS SAVO KLIENTAMS UŽ SĖKMINGĄ BENDRADARBIAVIMĄ.UAB”DAGMITA” KOLEKTYVAS
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2019"
2019 03 26
Plačiau
UAB DAGMITA tapo Lietuvos zoologijos sodo rėmėju
2018 06 20
Plačiau
Visos naujienos

Pavarų grandinės

Plačiau

Pavarų grandinės yra skirtos produkcijos transportavimui ir galios perdavimui.Pavarų grandinės yra plačiai naudojamos transporto priemonėse, kėlimo – transporto įrengimuose, žemės ūkio technikoje, spausdinimo įrengimuose, medžio apdirbimo ir pakavimo įrengimuose. Pasirenkant pavarų grandinę reikia būtinai atkreipti dėmesį į šiuos parametrus: grandinės žingsnis, ritinėlio skersmuo, atstumas tarp vidinių plokštelių, ašelės skersmuo, išorinis atstumas tarp vidinių plokštelių, bendras grandinės plotis neskaičiuojant jungiamosios grandies, grandies aukštis. Pavarų grandinės gali būti vienos eilės, dviejų eilių ir trijų eilių.

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

 
Pavarų grandinių paieška

Galima paieška pagal grandinės tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Grandinės tipas

Įrašykite grandinės tipą.
Gamintojai

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku