UAB”Dagmita” švenčia 23-ąjį gimtadienį -nuoširdžiai norime padėkoti visiems savo klientams už sėkmingą bendradarbiavimą.

UAB”Dagmita” kolektyvas

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Grandinės su tuščiavidurėmis ašelėmis

Plačiau

Grandinės su tuščiavidurėmis ašelėmis yra tokių pat matmenų kaip ir standartinės pavaros grandinės. Jos tinka standartinėms žvaigždutėms. Tuščiavidurių ašelių konstrukcija užtikrina grandinei beribį universalumą. Dėl šios savybės yra labai lengva įstatyti tvirtinimo elementus,ar kitus priedus .
 

Tuščiavidurių ašelių grandinės gali būti tokių tipų:
• A tipo grandinė
• B tipo grandinė
• D tipo grandinė
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

!!! 
Grandinių su tuščiavidurėmis ašelėmis paieška

Galima paieška pagal grandinės tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Grandinės tipas

Įrašykite grandinės tipą.
Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku