Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Втулки скoльжения

Подробнее

Втулки скольжения – детали неразъемного подшипника скольжения, где в отверстии крутится цапфа оси или вала. Такие втулки скольжения в корпусную деталь входят с натягом, нередко дополнительно крепясь винтами. Они изготавливаются, из материалов антифрикционных – бронзы, чугуна, пластмасс, графита; из стали или чугуна с довольно тонким слоем на поверхности трения антифрикционного материала; из металлокерамических пористых самосмазывающихся материалов. Это детали механизма машины, или прибора, имеющие осевое отверстие, куда входит другая деталь.
Втулки скольжения бывают конической или цилиндрической формы, различают: закрепительные, подшипниковые, переходные.
 

 

Выбор маслаЛитература

!!! 
Поиск втулок скoльжения

Поиск можно осуществить по коду втулки скoльжения, по фрагменту кода, производителя, или по размерам, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.

Код втулки скoльжения

Введите код втулки скoльжения, или фрагмент кода


Размеры втулки скoльжения

Внутренний диаметр d,мм

Наружный диаметр D,мм

Длина (L),мм
Введите размеры втулки скoльжения, или часть размеров
Производители

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku