Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Опорные ролики

Подробнее

Это подшипники качения с особенно толстостенным наружным кольцом, которые способны выдерживать тяжёлые и ударные нагрузки. Подшипники-опорные ролики сконструированы на базе шарикоподшипников, игольчатых и цилиндрических роликоподшипников.
Производитца подшипники-опорные ролики различных конструкций для использования в самых различных рабочих условиях. Они представляют собой заполненные смазкой полностью готовые к монтажу узлы и широко используются в роликовых приводах, конвейерных системах и т.п

Типы подшипников-опорных роликов:

• направляющие опорные ролики
• опорные ролики высокой грузоподъемности
• опорные ролики с цапфой
 

 

Выбор маслаЛитература

!!! 
Поиск опорных роликов

Поиск можно осуществить по фрагменту кода, или производителя, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.

Код опорного ролика

Введите код опорного ролика, или фрагмент кода


Производители

     

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku