Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Пластиковые подшипники

Подробнее

Пластиковые подшипники используются в средах образования коррозии и влаги, а также в стерильных средах, в местах, где не допускается намагничивание подшипников. Подшипники этого типа изготавливаются из пластика. Чаше всего бывают самосмазочными и заверяют плавную и долговечную работу. Политетрафторэтилен (PTFE) является стойким против высоких температур. Фторированный термопластик выделяется отличным химическим сопротивлением, хорошей смазкой и самопроизвольной отчисткой.

 

Выбор маслаЛитература

!!! 
Поиск подшипников

Поиск можно осуществить по коду,по фрагменту кода, производителя, или по размерам, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.

Код подшипника

Введите код подшипника,фрагмент кода,или производителя


Размеры подшипника

Внутренний диаметр d, мм

Наружный диаметр D, мм

Ширина B, мм
Введите размеры подшипника ,или часть размеров
Производители

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku