Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Diagnostika, balansavimas

Plačiau

UAB “Dagmita” atlieka guolių būvio diagnostikos darbus, velenų, ventiliatorių,dinaminį rotorių ir kitų besisukančių detalių balansavimą, krumplinių, diržinių ir grandininių pavarų darbo analizę.
 

Darbai atliekami naudojant šiuos įrenginius:

ADASH A4300-VA3-virpesių analizatorius
Naudojant virpesių analizatorių ADASH A4300-VA3 galima išvengti neplanuotų gedimų ir sustojimų įvairiose technologinėse linijose.

 •AC104-1A s.n. 21227 / AC104-1A s.n. 21228-virpesių dažnio jutikliai

CVLS5/T/LSR -fazės keitiklis

FAG Top–Laser SMARTY -diržinių grandininių pavarų sureguliavimo prietaisas
Šis prietaisas skirtas diržinių pavarų skriemulių ir grandininių pavarų žvaigždučių sureguliavimui. Atlikus darbus su šiuo prietaisu, sumažėja įrengimo vibracijos, taip pat prailginamas diržų, skriemulių, guolių bei sandariklių naudojimo laikas, kas lemia ilgesnį įrengimo eksploatavimo laiką, patikimesnį jo veikimą ,bei mažesnes sąnaudas.

DDS 200 Pro -duomenų apdorojimo programinė įranga
Su DDS 200 Pro programine įranga sukuriama atskira Jūsų eksploatuojamų įrengimų duomenų bazė, ir tokiu būdu stebimi ir laiku šalinami atsiradę gedimai.Ši sistema yra suderinta ir atitinka ISO 16063-21:2004 standartą.
 

Su ADASH A4300-VA3 ir FAG Top–Laser SMARTY prietaisais atliktų matavimų parodymai yra pateikiami kompiuterio ekrane, bei užsakovui pageidaujant, raštiškai - ataskaitos forma .
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 

Diagnostika, balansavimas
Galima paieška tik pagal užklausą.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku