Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Centravimas

Plačiau

Pramonės įmonėse daugiau negu pusė gedimų- elektros variklių sujungtų movomis su siurbliais, kyla dėl velenų disbalanso ir pagrinde dėl blogo jų centravimo, todėl sprendžiant šią problemą mūsų įmonė siūlo jums pasinaudoti mūsų turimu prietaisu Top-Laser INLINE ,kurio pagalba galima patikrinti velenų centruotę, kurių sujungimo movos gali būti iki 500 mm ir tokių būdu užtikrinti saugią tolimesnę įrengimo eksplotaciją.Visi matavimų parodymai yra rodomi kompiuterio ekrane, tačiau jeigu užsakovas pageidauja gali būti atspausdinti ir pateikti ataskaitos forma, kurią galima prisegti prie įrengimo techninių aptarnavimų registracijos žurnalo, kad esant avariniam gedimui būtų galima žinoti, kur pirmiausia ieškoti gedimų priežasties, nes velenų centruotė jau buvo atlikta, reikalinga ieškoti kitas priežastis.

FAG Top-Laser INLINE yra naudojamas velenų centravimui:

• el.varikliuose
• reduktoriuose
• turbinuose
• pompose
• ventiliatoriuose
• špindeliuose
 

 

Tepalų pasirinkimas Literatūra

!!! 

Centravimas
Galima paieška tik pagal užklausą.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku