Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Guolių fiksavimo žiedai

Plačiau

Fiksavimo žiedas DIN 471
Išorinis fiksavimo žiedas (ašies) DIN 471 (GOST 13942-86) yra naudojamas guolių ir kitų detalių tvirtinimui ant įvairių įrengimų detalių velenų. Neleidžia guoliams ir kitoms dalims judėti viens kito atžvilgiu.

Fiksavimo žiedas DIN472
Vidinis fiksavimo žiedas (kiaurymei) DIN 472 (GOST 13943-86) yra naudojamas guolių ir kitų detalių tvirtinimui įvairių įrengimų detalių guoliavietėse.
 

 

Tepalų pasirinkimasLiteratūra

!!! 
Guolių fiksavimo žiedų paieška

Galima paieška pagal fiksavimo žiedo diametrą ir tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Fiksavimo žiedo matmenys

Diametras (D) mm
Vidinis fiksavimas
Išorinis fiksavimas
Įrašykite fiksavimo žiedo diametrą ir pažymėkite žiedo vidinį, arba išorinį fiksavimą.
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku