Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Rutuliukai

Plačiau

Rutuliukai gali būti tiekiami kaip atskiros dalys. Naudojant tokius rutuliukus galima sumontuoti ekonomiškus, neturinčius separatorių, guolių mazgus, galinčius atlaikyti dideles apkrovas. Jie yra skirti darbui mažais sukimosi greičiais arba lėtiems svyravimams. Montuojant tokius mazgus reikia atkreipti dėmesį, kad rutuliukų tiksluo klasė i rkietumas atitiktų takelių tikslumo klasę ir kietumą.Rutuliukai dar yra naudojami ir rutuliniuose šarnyruose, perdavimo movose, rutuliniuose sraigtuose, rutuliniuose vožtuvuose. Jie yra naudojami atliekant įvairius kalibravimo bandymus. 

  

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 

!!! 
Rutuliukų paieška

Galima paieška pagal rutuliuko diametrą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Rutuliuko matmenys

Diametras (D) mm
Įrašykite rutuliuko diametrą.
Gamintojai

    

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku