ЗАО DAGMITA ОТМЕЧАЕТ СВОЙ 19-Й ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ -ИСКРЕННЕ ХОТИМ ПОБЛАГОДАРИТЬ ВСЕХ КЛИЕНТОВ ЗА УСПЕШНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО.
Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Международной сельскохозяйственной выставка
2019 03 26
Подробнее
ЗАО DAGMITA стало официальным партнером AIP, сертифицированным NSK
2017 03 01
Подробнее
Все новости

Цепи с полимерными блоками

Подробнее

Транспортерные роликовые цепи с полимерными блоками выпускаются с блоками из полимеров: полиуретан, NR, NRB, PUR и шагом от 1/2" до 1.5".
 

• NR Natural rubber
• NBR Styrol Butadien Rubber
• PUR Polyurathane

Транспортерные роликовые цепи с полимерными блоками обладают высокой стабильностью и прочностью. Они стойкие к воздействию щелочей и смазочных материалов.В зависимости от примененного полимера, блоки могут быть стойкими к воздействию бензина, смазочных материалов, высокопрочными или с высокой износостойкостью. Транспортерные роликовые цепи с полимерными блоками широко применяются при транспортировке листового стекла, облагороженной древесины строительных материалов, в процессе обработки бумаги, в производстве изделий из керамики и пластмассы, а также в упаковочных машинах.
 

 

Выбор маслаЛитература

 
Поиск цепей с полимерными блоками

Вы можете искатъ по типу цепей, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.Тип цепи

Введите тип цепи
Производители

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku