Пусть Пасхальное настроение зажигает У Вас надежду и веру. Пусть праздничная радость наполнит Ваше сердца любовью ,успехом и гармонией . Поздравляем Вас и искренне благодарим Вас за успешное сотрудничество.ЗАО DAGMITA
Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
В течение карантинного периода торговые условия ЗАО «Дагмита» меняются
2020 03 16
В течение карантинного периода торговые условия ЗАО «Дагмита» меняются
Подробнее
Международной сельскохозяйственной выставка
2019 03 26
Подробнее
Все новости

Цепи роликовые

 

 

 

Подробнее

Цепи роликовые предназначены для передачи мощности и для транспортировки продукции. Приводные роликовые цепи широко применяются в машиностроении, в подъемно - транспортном оборудовании, в сельскохозяйственной технике, в печатных машинах, в деревообработке и в упаковочных машинах.При подборе цепей роликовых необходимо обязательно обратить внимание на такие параметры как: шаг цепи, диаметр ролика, расстояние между внутренними пластинами, диаметр штифта, наружное расстояние между внутренними пластинами, общая ширина цепи без учета соединительного звена, высота звена.Приводные роликовые цепи выпускаются в однорядном, двухрядном и трехрядном исполнении.

Выбор маслаЛитература

 
Поиск роликовых цепей

Вы можете искатъ по типу цепей, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.Тип цепи

Введите тип цепи
Производители

 

 

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku