ЗАО DAGMITA отмечает свой 23-й  год рождения -искренне хотим поблагодарить всех Клиентов за успешное сотрудничество.ЗАО DAGMITA

 

Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Направляющие цепей

Подробнее

Обычные стальные направляющие создают быстрый износ шкивов и соединений, особенно в тех случаях, когда не используется достаточная смазка. Для того, чтобы избежать такой проблемы, мы предлагаем пластмассовые направляющие с высокой прочностью износа. Используя такие направляющие, улучшается движение цепи и уменьшается уровень вибрации. Дополнительные преимущества, используя пластмассовые направляющие, являются: уменьшившийся уровень шума, улучшенное скольжение без заметного износа, даже при использовании недостаточной смазки и при односторонней нагрузки.

 

Выбор маслаЛитература

!!! 
Поиск направляющих цепей

Вы можете искатъ по типу цепей, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.Размеры направляющей цепи
GC-T
GC-E
GC-K
GC-U
GC-KG
GC-CT
GC-CT2

Тип цепи
Пометите профилъ направляющей цепи и введите тип цепи, или только профилъ направляющей цепи.
Производители

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku