Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Цепи из нержавеющей стали

Подробнее

Цепи серии SS изготавливаются из нержавеющей стали AISI304. Это придает высокую устойчивость коррозии, при широком спектре рабочей температуры. Рабочая нагрузка и придел прочности является меньше, нежели соответствующей стальной роликовой цепи. Цепи нержавеющей стали идеально подходят для работы в кислотной или щелочной среде или в похожих местах, где цепь может быть под воздействием воды. Также цепи такого типа очень подходят для работы в высоких или очень низких температурах (от -40°C до +400°C) и в тех случаях, когда необходима защита от коррозии. Выбирать цепи нержавеющей стали нужно тогда, когда важна прочность цепи от воздействия химикатов.

 

Выбор маслаЛитература

!!! 
Поиск цепей из нержавеющей стали

Вы можете искатъ по типу цепей, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.Тип цепи

Введите тип цепи
Производители

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku