Nuo kovo-1 osios d.keičiasi Klaipėdos fil. adresas .Mus rasite naujuose patalpose adresu Mainų g.31 ,Klaipėda .
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Pramoninės alyvos

Plačiau

 

Molykote® mineralinės alyvos gaminamos naudojant seriją patentuotų hidrovalymo etapų, kurių dėka, šios alyvos tampa ypač švarios ir turi didelį sodrumo lygį. Molykote sintetinės alyvos gaminamos cheminės sintezės būdu taip, kad būtų gaunamos užsibrėžtos techninės savybės, ir minimizuotas priedų kiekis. Į sintetinių alyvų sudėtį įeina naujos kartos priedai, pagerinantys alyvų parametrus, o bazinius alyvų mišinius sudaro sintetinės ir hidruotos mineralinės alyvos.

Literatūra

!!! 

Pramoninės alyvos
Galima paieška pagal užklausą,arba produktų pavadinimą,kurį rasite nuorodoje “Plačiau“.

Gamintojai

Grįžti

Molykote sintetinės alyvos suskirstytos į pogrupius pagal jų panaudojimo sritį: grandinių alyvos; hidraulinės ir universalios; kompresorinės ir vakuuminės; specialios paskirties; transmisinės.

 

 

Produktų pavadinimą išsirinkite iš lentelės ir įrašykite į langelį “Paieška“.

Neradus ieškomo produkto-siųskite užklausą.

Literatūra

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku