JSC “Dagmita” celebrates 23th birthday-frankly we say Thank You for Our cooperation. JSC “Dagmita” ASSOCIATES

Lt En Ru

My cart

Number of items: 0 
News
Happy Easter
2022 04 15
More
International Women's Solidarity Day
2022 03 08
More
All news

V-Ribbed Belts

More

CONTI-V MULTIRIB® V-ribbed belts are the result of the consistent improvement of CONTI® drive elements. They combine the high flexibility of flat belts with the first-rate power transmission of V-belts.CONTI-V MULTIRIB® V-ribbed belts enable economic solutions even under difficult drive conditions, such as large transmission ratios, high belt speeds, small pulley diameters and back idler pulleys.
 

Versions:

• CONTI-V MULTIRIB® Power V-ribbed belts are available in the profiles PJ, PK, PL and PM, in the profiles PL and PM they are also provided with an aramid tension member.
 

• CONTI-V MULTIRIB® Elast for drives with a fixed centre distance are available in the profile PJ upon request.
 

 

Literature

!!! 
Belts search

You can search by the belt profile and belt length, then you will be provided with all possible options.Belt dimensions
PJ
PK
PL
PM
 

Belt length(mm.)
Mark belt profile and enter belt length, or only belt profile.
Manufacturers

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku