Lt En Ru

My cart

Number of items: 0 
News
Happy Easter
2022 04 15
More
International Women's Solidarity Day
2022 03 08
More
All news

Double sided V−belts

More

Both-sided V-belts CONTI−V® STANDARD Multiflex Twin are used in drives that require reverse rotation and in drives where it is necessary to transmit power both inside and outside. Their symetric design enables the division of transmitted power onto both sides of the belt. These belts can transmit app 50% of the power that standard V-belts of the same cross-section usually transmit. In the 25x22 cross-section it is app 65% of the power transmitted by a CC/22 cross-section belt.
 

Versions:
CONTI−V® STANDARD Multiflex Twin double−sided V−belts are manufactured in cross-sections AA/13 * BB/17 * CC/22 * 25x22 * DD/32.
 

 

Literature

!!! 
Belts search

You can search by the belt profile and belt length, then you will be provided with all possible options.Belt dimensions
AA/13
BB/17
CC/22

Belt length(mm.)
Mark belt profile and enter belt length, or only belt profile.
Manufacturers

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku