Lt En Ru

My cart

Number of items: 0 
News
Happy Easter
2022 04 15
More
International Women's Solidarity Day
2022 03 08
More
All news

HTD,DHTD profile

More

Double-sided timing belt
The CONTI SYNCHROTWIN® double-sided timing belt is a drive element that allows opposing motion drives even in high output classes.
 

Areas of application:
CONTI SYNCHROTWIN® double-sided timing belts are suitable for same-direction and opposing rotary movements. They hence enable compact space- and weight-saving drives with an efficiency of up to 98%.
 

Versions:
The CONTI SYNCHROTWIN® is available in three versions:

• CXP for high rpm rates
 

• CXA for high torques are characterized by their constant length and the teeth's high resistance to deformation.The heavy-duty versions with aramid-fibre-reinforced elastomer enables the sense of rotation to be reversed even for high rpm rates and torques.
 

• The standard version allows economic solutions in the lower and middle performance range and is also available in the DHTD trapezoidal profile.
 

 

Literature

!!! 
Belts search

You can search by the belt profile and belt length, then you will be provided with all possible options.Belt dimensions
HTD 3M
HTD 5M
HTD 8M
HTD 14M

Belt length(mm.)
DHTD 5M
DHTD 8M
DHTD 14M
 

Belt length(mm.)
Mark belt profile and enter belt length, or only belt profile.
Manufacturers

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku