Šiuo metu svetainė naujinama.


 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Jutikliai

Plačiau
Atstumo jutikliai
• Festo priartėjimo jutikliai yra specialiai ir optimaliai pritaikyti naudojimui su Festo pavaromis. Jie pajaučia į cilindro stūmuoklį įmontuoto magneto magnetinį lauką ir tuo pačiu netiesiogiai informuoja apie koto poziciją.
• Siūlomi laisvai konfiguruojami priartėjimo jutikliai, jų moduliai ir variantai specialioms aplinkoms, sprogioms, rūgštinėms, skystoms, taip pat jutikliai maisto pramonei, aušinimo-tepimo terpėms ir t.t.
 
Induktyviniai jutikliai
• SIE... serijos jutikliai reaguoja į visų rušių metalus. Taikomi metalinų objektų atpažinimui ir atstumui iki jų pamatuoti.
 
Padėties jutikliai
• Bekontakčiai padėties keitikliai matavimo ribose nepertraukiamai jaučia judančio koto padėtį ir išduoda tą informaciją kaip analoginį srovės arba įtampos signalą. Jie yra idealus sprendimas ten kur reikia stebėti objektus ir kontroliuoti procesus t.y. matuojant storį, dilimą ar tikrinant „geras - blogas“ ir t.t

 
Slėgio ir vakuumo jutikliai
• Slėgio ir vakuumo jutikliai įvairiems slėgiams valdyti: programuojami arba moduliniai gaminiai
 
Srauto jutikliai
• Diagnozė ir būsenos stebėjimo procesas gali būti supaprastinti stebint oro srautą. Kintantis srautas yra dažnos problemos indikatorius. Taip pat gali būti papildomai stebima galutinio produkto kokybė.
 
Optiniai jutikliai
• Del optinės matavimo technologijos, SOE... serijos jutikliai gali susidoroti su įvairiomis užduotimis. Nuo spalvos atpažinimo iki mažyčiu detalių aptikimo. Taip pat lazeriniai atstumo jutikliai. Visi pilnai pritaikyti festo produktams ir aptarnavimui.
 
Signalo keitikliai
• SVE4 signalo keitiklis pakeičia analoginį jutiklio išėjimo signalą į valdymo signalus, kurie gali būti paimti tiesiogiai signalo keitiklyje. Tinka visur kur negalimos jutiklių sąsajos su valdikliais.
 
Pneumatiniai oro tarpo jutikliai
• Pneumatiniai jutikliai yra bekontakčiai signalo generatoriai. Jie ypač tinkami galinių padėčių fiksavimui, kur reikalingas didelis tikslumas. Mažas dydis leidžia juos naudoti sunkiai prieinamose vietose, plataus spektro temperatūrose ir užterštose aplinkose.
 
 
Jungiamieji kabeliai
• Sklandžiai sujungiami, suderinti su visa Festo jutiklių gama.
• Puikiai priderinti vienas prie kito, NEBU modulinės sistemos kabeliai jungia visus jutiklius ir srauto matavimo įtaisus- daugiau jokių sujungimo problemų.
 
 
Jutiklių dėžutės
• Pneumatinis, elektrinis arba induktyvinis posūkio pavaros galinės padėties fiksavimas galimas su atitinkamais priedais, kurie yra tiesiogiai įsukami į pavarą.
• Jutiklių dėžutės pasižymi atsparia konstrukcija dulkėtoms ir korozijai būdingoms aplinkoms. Įdealus produktas visam procesų technologijos spektrui.
 
Elektromechaniniai perjungėjai
 
 
• Elektriniai galiniai jungtukai naudojami signalizuoti apie galinę padėtį arba pozicijos nustatymui.Priklausomai nuo jų pajungimo jie gali būti N/O kontakto arba N/C kontakto.
 
Priedai
• Įvairūs priedai
  o Montavimo rinkinys
  o Jutiklių laikikliai
  o Apkabos
  o Žymeklis
 

 

Literatūra

!!! 

Jutikliai
Galima paieška tik pagal užklausą.

Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku