Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Diržų sujungimo plokštelės

Plačiau

Diržų sujungimo plokštės linijinėse technologijose yra naudojamos norint pritvirtinti diržus prie korpuso.
 

Colinio žingsnio sujungimo plokštelės XL, L, H ir XH:
Sujungimo plokštelės su coliniu žingsniu. Trapeciniai dantys XL, L, H ir XH, skirti naudoti linijinėse pavarose. Visos plokštelės pagamintos iš aliuminio.
 

Metrinio žingsnio sujungimo plokštelės:
Sujungimo plokštetės su metriniu žingsniu. Trapeciniai dantys T5, T10, AT5, AT10, AT20. Apvalūs dantys HTD MTD 5m, 8m, 14m. Kreivi dantys STD, RPP, Ypatingai didelių apkrovų plokštelės 5mm, 8mm, 14mm. Visos plokštelės pagamintos iš aliuminio.
 

 

Literatūra

!!! 

Diržų sujungimo plokštelės
Galima paieška tik pagal užklausą.

Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku