Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

POLY-V профиль

Подробнее

Поликлиновые ремни

Поликлиновые ремни данного вида обладают необыкновенной эластичностью, свойственной плоским ремням, и отличной передачей мощности, которую имеют клиновые ремни. Поликлиновые ремни CONTI-V MULTIRIB® Power, Elast являются наиболее оптимальным и экономичным решением для использования в тяжелых условиях эксплуатации (приводы с большими передаточными мощностями и с высокими скоростями, малые диаметры шкивов и натяжных блоков).
 

Варианты исполнения:

• Поликлиновые ремни CONTI-V MULTIRIB® Power предлагаются с профилями PJ, PK, PL и PM, профили PL и PM с арамидной нитью.
• Поликлиновые ремни CONTI-V MULTIRIB® Elast для приводов с постоянным межосевым расстоянием шкивов поставляются по заказу с профилем PJ
 

 

Литература

!!! 
Поиск ремней

Вы можете искатъ по профилю, или длину ремня, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.Размеры ремня
PJ
PK
PL
PM
 

Длина ремня(mm.)
Пометите профиль ремня и введите длину ремня, или только профиль ремня.
Производители

   

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku