Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Системы обработки изображений

Подробнее

Функциональный мониторинг
• Высокотехнологичные камеры, рассчитанные на оказание поддержки при диагностике и вводе в эксплуатацию, а также для функционального контроля при быстрых процессах движения.
• Инновационная и недорогая альтернатива классическим высокоскоростным камерам
 

Проверка позиции и качества
• Высокотехнологичные камеры и системы для контроля типа, положения и качества деталей, подходят для широкой области применения. И при измерении вращающихся деталей для точного позиционирования приводов, и при локализации объектов для управления манипуляторами, они характеризуются надежными результатами контроля даже при высоких требованиях к точности измерения
 

Принадлежности
• Линзы
 
 
 
!!! 

Системы обработки изображений
Вы можете осуществить поиск только по запросу.

Производители

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku