Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Стопорные кольца

Подробнее

Кольцо стопорное DIN 471
Данное кольцо стопорное наружное концентрическое (для вала) DIN 471 (ГОСТ 13942-86) используется для крепления подшипников и других деталей на валах различных деталей в машиностроении и других отраслях н/х. Предотвращает смещение деталей и подшипников относительно друг друга.

Кольцо стопорное DIN472
Кольцо стопорное внутреннее эксцентрическое (для отверстия) DIN 472 (ГОСТ 13943-86) используется для крепления подшипников и других деталей в посадочных отверстиях различных деталей в машиностроении и других отраслях.
 

 

Выбор маслаЛитература

!!! 
Поиск cтопорных колец

Поиск можно осуществить по диаметру стопорного кольца и выбрав замок, тогда Вам будет предоставленный все возможнные варианты.

Размеры стопорного кольца

Диаметр (D) mm
Внутренний замок
Наружный замок
Введите диаметр кольца и выберите внутренний или наружный замок.
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku