Lt En Ru

My cart

Number of items: 0 
News
Happy Easter
2022 04 15
More
International Women's Solidarity Day
2022 03 08
More
All news

GF, GFA

More

The GIFLEX range of flexible toothed couplings are commercial couplings for general applications, which are however manufactured to a high quality standard and offer technical and performance features that are typical of industrial couplings.The specific application sector refers to power transmissions for the flexible connection of rotating parts, with the possibility of compensating radial and angular misalignments and absorbing axial slippage.

The couplings provide the following performance in practical applications:
• Reduced overall dimensions, weight and inertia moment;
• Constant velocity behaviour at speed;
• Silent operation and the ability to absorb impacts and vibrations flexibly;
• Withstand the most common aggressive chemical agents and moderate heat, max. temp. 80°;
• Self-lubricating, electrically insulated and maintenance-free;
• Inexpensive, easily assembled and are suited to a variety of applications, also in demanding conditions.
 

Oil selectionLiterature

!!! 
Flexible couplings search

You can search by the flexible couplings type, then you will be provided with all possible options.Flexible couplings type
GF
GFA
Mark flexible couplings type.
Manufacturers

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku