Let Christmas spirit bring hope and faith into You life. Let this celebration joy fill Your heart with love, fortune and confidence for all forthcoming 2019 year. With best wishes for the New Year, frankly we say Thank You for our cooperation.JSC “Dagmita” associates
Lt En Ru

My cart

Number of items: 0 
News
International Agricultural Exhibition “Ką pasėsi... 2018” on March 22-24
2018 03 15
More
New office in Vilnius
2015 07 15

 New office in Vilnius

More
All news

Chain parts and connecting parts of roller chains

More

• CLS-Connecting link with spring clip.Loose fit

• CLC-Connecting link with cotter. Loose fit

• OL-One-pitch offset link

• OLD-Two-pitch offset link
 

 

Oil selectionLiterature

 
Chain connecting search

You can search by the connecting construction type and chain type, then you will be provided with all possible options.Connecting dimensions
CLS
CLC
PL
RL
OL
OLD

Chain type
Mark connecting construction type and Chain type.
Manufacturers

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku