UAB „Dagmita“ dalyvauja Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Paroda vyks 2018 m. kovo 22–24d. Aleksandro Stulginskio universitete. Kviečiame užsukti į mūsų stendą Nr. C38.
Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018"
2018 03 15
Plačiau
Žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“
2017 03 20
Plačiau
Visos naujienos

Radialieji atraminiai rutuliniai guoliai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plačiau

Šio tipo guoliai išsiskiria tuo, kad gali atlaikyti ir radialines ir ašines apkrovas viena kryptimi.
Guoliai gaminami keturių skirtingų kontakto kampų: 15° (raidė С ), 25° (raidė А5 ),30° (raidė А ), 40° (raidė В ). Kuo didesnis kontakto kampas, tuo didesnes ašines apkrovas gali priimti guolis. Mažesnio kontakto kampo guoliai yra skirti dideliu greičiu dirbantiems mazgams. Paprastai šie guoliai yra statomi poromis, su tinkamai parinktu tarpu tarp guolių. Separatoriai dažniausiai naudojami plieniniai, tačiau ypatingai tiksliuose guoliuose su kontakto kampu mažesniu kaip 300 dažnai naudojami iš poliamido pagaminti separatoriai.
Dvieiliai, radialinėms apkrovoms atsparūs rutuliniai guoliai dažniausiai yra du vienos eilės radialiniai-atraminiai rutuliniai guoliai, sustatyti galinėmis sienelėmis vienas šalia kito. Šių guolių konstrukcijoje naudojamas vienas išorinis ir vienas vidinis žiedas. Kiekvienas iš šių žiedų turi savo svyravimo takelį. Guoliai gali priimti ašines apkrovas iš abiejų pusių.

Tepalų pasirinkimas Literatūra

 
Guolių paieška

Galima paieška pagal kodo fragmentą, gamintoją, arba guolio matmenis, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.

Guolio kodas

Įrašykite guolio kodą, kodo fragmentą, arba gamintoją.


Guolio matmenys

Vidus (d) mm

Išorė (D) mm

Plotis (B) mm
Įrašykite guolio matmenis, arba dalį matmenų
Gamintojai