Lt En Ru


Моя корзина

Количество товаров: 0 
Новости
Поздравляем с Пасхой !
2022 04 15
Подробнее
Международный день женской солидарности
2022 03 08
Подробнее
Все новости

Крепёжные пластины для зубчатых ремней

Подробнее

Крепёжные пластины применяются в линейных приводах,для крепления ремня на корпусе.
 

Соединительные пластины дюймового шага - XL L H XH:
Соединительные пластины с дюймовым шагом. Трапециевидные зубцы XL L H и XH, предназначены для использования в передачах линейного перемещения. Все пластины изготавливаются из алюминия.
 

Соединительные пластины метрического шага:
Соединительные пластины с метрическим шагом. Трапециевидные зубцы T5, T10, AT5, AT10, AT20. Круглые зубцы HTD MTD 5м, 8м, 14м. Криволинейные зубцы STD, RPP. Пластины очень большой нагрузки 5мм, 8мм, 14мм. Все пластины изготавливаются из алюминия.
 

 

Литература

!!! 

Крепёжные пластины для зубчатых ремней
Вы можете осуществить поиск только по запросу.

Производители

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku