Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

GF, GFA

Plačiau

GIFLEX linijos dantytos movos yra komercinės paskirties įprasto naudojimo movos, tačiau jos yra pagamintos laikantis aukštų kokybės standartų, todėl užtikrina aukštą techninį ir efektyvumo lygį, būdingą pramoninėms paskirties movoms. Specialios paskirties transmisijos perdavimo įrengimuose yra naudojamos besisukančių dalių movos, galinčios kompensuoti kampines ir radialines paklaidas ir neleidžiančias ašims buksuoti.

Praktikoje naudojamos movos garantuoja sekančias savybes:
• Mažesni įrengimo gabaritai, mažesnis svoris ir inercijos momentas;
• Pastovus kampinis greitis esant vienodiems sūkiams;
• Tylus darbas ir gebėjimas absorbuoti smūgius bei vibracijas;
• Atsparumas daugeliui įprastų agresyvių cheminių medžiagų poveikiui, nedidelė darbinė temperatūra (iki 80°);
• Automatinė, izoliuota nuo elektros ir nereikalaujanti jokios priežiūros tepimo sistema;
• Nebrangi, lengvai surenkama ir tinkama įvairiausiam panaudojimui sistema, kurią galima naudoti ir sudėtinguose mechanizmuose.
 

Literatūra

!!! 
Velenų jungimo movų paieška

Galima paieška pagal velenų jungimo movos tipą, tada Jums bus pateikti visi galimi variantai.Velenų jungimo movos duomenys
GF
GFA
Pažymėkite veleno jungimo movos tipą.
Gamintojai

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku