Informuojame, kad liepos 7d. visi UAB"Dagmita" padaliniai nedirbs.

 

Lt En Ru

Mano krepšelis

Prekių kiekis: 0 
Naujienos
Keičiiasi Klaipėdos filialo adresas
2023 02 13
Plačiau
Sveikiname su Šv.Velykom
2022 04 15
Plačiau
Visos naujienos

Vieno komponento epoksidiniai klijai

Plačiau

Permabond vieno komponento epoksidiniai klijai tinka klijuoti įvairias medžiagas. Siūlome įvairaus klampumo klijus, kai kurie – su metalo užpildu. Permabond epoksidiniai klijai sukurti efektyviam klijavimui sudėtingose situacijose.

Literatūra

!!! 

Vieno komponento epoksidiniai klijai
Galima paieška pagal užklausą,arba produktų pavadinimą,kurį rasite nuorodoje “Plačiau“.

Gamintojai

Grįžti
Medžiagos
Permabond vieno komponento klijai klijuoja daugumą inžinierinių medžiagų. Jie puikiai struktūriškai suklijuoja įvairias medžiagas, įskaitant metalus, medį, kai kuriuos plastikus ir mišrias medžiagas.
Patvarumas
Šie klijai yra efektyvūs net esant aukštai temperatūrai ir nepalankioms aplinkos sąlygoms, taip pat itin atsparūs stipriems chemikalams.
Naudojimas
Vieno komponento epoksidiniai klijai idealiai tinka naudoti ten, kur galimas didelis nusidėvėjimas, pvz. volframo karbido įrankiams ir technikai. Jie puikiai tinka naudoti vietoje virinimo ir litavimo ir leidžia ženkliai sumažinti montavimo kaštus. Dėl šios priežasties jie plačiai naudojami šilumokaičių rinkoje klijuoti šilumokaičių vamzdelius ir plokšteles.
Medžiagų pasirinkimas
Naudojant klijus vietoje virinimo ir litavimo, įgyjama didesnė medžiagų pasirinkimo laisvė, nes galima suklijuoti skirtingas medžiagas. Tai gali sumažinti dalių kainą ir svorį ir pagerinti rezultatus.
Procesas
Klijai parduodami kasetėse arba dideliais kiekiais, kad būtų galima naudoti su automatinėmis dozavimo mašinomis. Jie greitai visiškai išdžiūsta kaitinami krosnyje arba pritaikius kitus metodus, kaip indukcinė ritė, infraraudonieji spinduliai arba karšto oro pūstuvas.
Sujungimo būdas
Kadangi šiais klijais suklijuotos sandūros yra itin atsparios šlyčiai, atplėšimui ir jose geriau pasiskirsto apkrova, galimi įvairesni sujungimo būdai.

Privalumai
● Atsparumas atplėšimui padidina sujungimo būdų įvairovę
● Nereikia sverti ar maišyti klijų
● Dėl patvarumo galima rinktis įvairesnes medžiagas
● Greitas visiškas išdžiūvimas paspartina darbą
● Kadangi nenaudojami tirpikliai, darbo vieta tampa saugesnė
● Dėl silpno kvapo darbo vietos aplinka tampa malonesnė

 

Produktų pavadinimą,išsirinkite iš lentelės ir įrašykite į langelį“Paieška“.

Neradus ieškomo produkto-siųskite užklausą.

 

Permabond vieno komponento epoksidinių klijų parinkimo lentelė

Pavadinimas

MSDS 

Aprašymas Spalva Klampumas (mPa.s) Maks. užpildomas tarpelis (mm) Kietėjimo laikas esant 150C (min) Šlyties stipris (plienas) (MPa) Shore D tvirtumas Darbinė temperatūra (C)
Permabond ES550 ES550 Sustiprinti, kietėdami nenuteka, atsparūs aukštai temperatūrai, geras šiluminis laidumas. Pilka 1,000,000 - 2,000,000 3.0 20 27-41 80 -40 iki +180
Permabond ES558 ES558 Sustiprinti, kietėjimo metu tekantys, atsparūs aukštai temperatūrai , geras šiluminis laidumas. Pilka 100,000 - 300,000 0.5 45 27-41 80 -40 iki +180
Permabond ES562 ES562 Kietėjimo metu tekantys, atsparūs aukštai temperatūrai. Balta 15,000 - 25,000 0.25 30 20-35 80 -40 iki +180
Permabond ES569 ES569 Didelio stiprumo, kietėdami nenuteka, atsparūs aukštai temperatūrai. Juoda 250,000 - 500,000 5.0 45 27-41 80 -40 iki +180
Permabond ES578 ES578 Geras šiluminis laidumas, puiki elektros izoliacija. Atsparūs aukštai temperatūrai. Juoda 600,000 - 800,000 5.0 20 27-41 84 -40 iki +180
Kietėjimo greitis priklauso nuo kietinimo temperatūros (rekomenduojama kietinimo temperatūrą rasite techninių duomenų lape). Tai priklauso nuo to, kiek laiko prireiks klijams pasiekti reikiamą temperatūrą, pvz. klijuojant dideles dalis arba jei kaitinimo krosnis yra perpildyta, prireiks daugiau laiko klijams visiškai sukietėti. Kiti, greitesni kietinimo metodai yra indukcija,kaitlentės, infraraudonųjų spindulių lempos ir karšto oro pūstuvai.

Literatūra

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku